По-русски
Informācijas tālruņi: 28816377, 28816577 Bezmaksas piegāde Rīgā*
Preču katalogs Mobilie telefoni, Foto tehnika, Video tehnika, Televizori, Datortehnika, Spēļu konsoles, Droni, Sadzīves tehnika, Mazā sadzīves tehnika, Mājas elektronika, Kondicionieri un sausinātāji, Siltumtehnika, Sports un atpūta, Makšķerēšana un medības, Dārzam un mājai, Navigācijas ierīces, Monitori, Biroja tehnika, Auto preces, Auto riepas, Mēbeles, Būvniecībai, Santehnika, Bērniem un māmiņām, Spēles, Drošības iekārtas, Elektroinstrumenti, Pulksteņi

Mobilie telefoni
Foto tehnika
Video tehnika
Televizori
Datortehnika
Spēļu konsoles
Droni
Sadzīves tehnika
Mazā sadzīves tehnika
Mājas elektronika
Kondicionieri un sausinātāji
Siltumtehnika
Sports un atpūta
Makšķerēšana un medības
Dārzam un mājai
Navigācijas ierīces
Monitori
Biroja tehnika
Auto preces
Auto riepas
Mēbeles
Būvniecībai
Santehnika
Bērniem un māmiņām
Spēles
Drošības iekārtas
Elektroinstrumenti
Pulksteņi
 
  Autorizācija
Ievadiet lietotāja vārdu
Vēlama parole (vismaz 8 simboli)
 
Tūrisma
Meklēt
Garmin Dakota 20
Cena:
244 €
 
 
Līzinga kompānija
Pirmā iemaksa
Līzinga termiņš
Pirmā iemaksa

Ikmēneša maksājums

(*aptuvens aprēķins)

 Apraksts
  • Dakota 20 padara ārpustelpu navigāciju vieglu ar tā izturīgo un saulē salasāmo, 2,6 collu krāsu pieskārienjutīgo displeju. Interfeiss ir viegli lietojams, līdz ar to Jūs pavadīsiet varāk laika izbaudot dabu un mazāk laika meklējot informāciju. Vienlaikus gan iztrurīga un ūdensdroša, Dakota 20 ir radīta lai pārciestu visus elementus: nelīdzenumus, putekļus, netīrumus, kā arī ūdeni, padarot to par nepārspējamu un izturīgu navigātoru.
  • Dakota 20 ierīcei ir iebūvēts 3 asu elektroniskais compass, kurš parāda Jūsu virzienu, pat tad, kad esat uz vietas vai neturat ierīci vienā līmenī. Tā barometriskais altimetrs izseko izmaiņām spiedienā, lai precīzi noteiktu augstumu, kā āri izmantot to pa laikam, lai noteiktu barometrisko spiedienu, kas palīdzēs Jums nojaust par mainīgajiem laika apstākļiem. Ar ierīces augstas jutības, WAAS- iespējoto GPS uztvērēju ar HotFix™ satelītu paredzamību, Dakota 20 nosaka Jūsu atrašanās vietu ātri un precīzi, kā arī turpina nepārtaukti uzturēt GPS atrašanās vietu, pat vissmagākajā aizsegā un dziļās ieplakās.
  • Dakota 20 ir aprīkota ar vispasaules pamatkarti, lai navigācija jebkurā pasaules nostūrī nesagādātu problēma. Pateicoties Garmin lielajam karšu spektram, papildu jaunu karšu pievienošana uz microSD kartes ar detalizētām topogrāfiskajām, jūrniecības un ielu kartēm ir vienkārša un ērta.
  • Ar Dakota 20 Jūs varat dalīties ar savām norādēm (waypoints), takām, maršrutiem un geocache norādēm bez jebkādu vadu līdzdalības ar jebkuru citu no saderīgajām Dakota, Foretrex®, Oregon® and Colorado® ierīcēm un to lietotājiem. Tagad Jūs varat pārsūtīt savu iemīļotāko maršrutu vai geocache atrašanās vietu savam draugam, bez jebkādām grūtībām. Atliek tikai nospiests „send” lai pārsūtītu savu informāciju uz sev līdzīgam ierīcēm.


Ražotāja aprakstsGarmin Dakota 20
 Tehniskie dati
Ierīces izmēri (W x H x D) cm 5.5 x 10 x 3.3
Displeja izmērs (W x H) cm 3.6 x 5.5 cm (2,6)
Displeja izšķirtspēja (W x H) pixels 160 x 240
Displeja tips TFT
Atmiņas karšu atbalsts microSD
Baterijas tips 2 x AA
Baterijas darbības laiks (stundās) 20
Bezvadu tīkls (WLAN) +
Bluetooth -
Ūdens drošība +
GPS augsta jūtība +
Iebūvēta atmiņa 850 MB
Bāzes karte Worldwide basemap
Iespēja ielādēt kartes +
Svars (gr) 148
Garantija (gads) 2


Copyright © 2005
Interneta veikala discover.lv informācijas kopēšana un pārpublicēšana bez rakstiskas atļaujas stingri aizliegta. Autortiesības
Distances līguma noteikumi
Теl. (+371) 28816377, (+371) 28816577
E-mail: info@discover.lv

Šodien ir: 26.08.2019
Visi veikala piedāvājumi spēkā: 26.08.2019